چند کلمه در مورد ما

کار گروهی هماهنگ - تیم حرفه ای مجرب - تجهیزات آماده

روند کار ما

ما به تمام درخواست ها در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی می کنیم.

ما عاشق کاری که می کنیم هستیم

ما این کار رو با عشق و علاقه برای تمام افرادی که به اون نیاز دارند انجام می دیم.
داروخانه مدرن

درباره فروشگاه آنلاین ما

هدف ما در مجموعه ایمان هوم کر، سهولت کار کاربران و بیماران مجموعه می باشد و به همین منظور ما تجهیزاتی را برای شما آماده کرده ایم تا در صورت نیاز، آن ها را به راحتی و بدون دردسر مراجعه به داروخانه تهیه کرده و استفاده کنید. تجهیزاتی که ما ارائه می دهیم از بهترین کیفیت و در عین حال از بهترین قیمت برخوردار می باشند. همچنین ما سعی کرده ایم تا برای بعضی از محصولات خود تخفیفاتی اعمال کنیم تا قیمت آن ها نسبت به دیگر سایت ها و داروخانه ها به صرفه تر و معقولانه تر باشد. این موضوع کمک می کند تا افرادی که واقعا به وسیله های مختلف نیاز دارند توان مالی خرید آن را به راحتی داشته باشند و در تهیه آن ها با هیچ مشکلی مواجه نشوند.
کلماتی در مورد ما

تیم ما

افراد مختلف با تخصص های متفاوت این تیم حرفه ای را تشکیل داده است.

ایمان

پرستار ارشد

ایمان

پرستار ارشد

ایمان

پرستار ارشد

ایمان

پرستار ارشد
light-bulb-with-drawing-graph (1)
همیشه آماده

ما از هر جنبه ای در برنامه ریزی کار می کنیم

تیم ما همیشه و در هر شرایطی آماده به خدمت می باشد. سبب همین موضوع تیم ما در سریع ترین زمان ممکن خود را به مکان های مختلف و مورد نیاز بیماران می رساند. همچنین در شرایط اضطراری نیز تیم ما با سرعت عمل بالا و تجهیزات آماده سریعا خود را به مکان مورد نظر می رساند. برنامه ریزی دقیق، جنبه دیگری از عامل موفقیت این تیم در این زمینه به شمار می رود.
خدمات پرستاری

ارائه انواع خدمات

مجموعه ایمان هوم کر، انواع خدمات از جمله پرستاری، پزشکی و درمانی را برای افراد مورد نیاز ارائه می دهد. یکی از مهم ترین خدمات مجموعه ما، خدمات پرستاری آن می باشد که به همراه تیم مخصوص و تجهیزات مخصوص در منزل خود شما انجام می شود. تیم ما در کمترین زمان، شرایط مطلوبی را در خانه فرد مورد نظر فراهم می کند تا تمام نیاز های فرد برآورده شود و مسیر بهبودی را سریع تر طی کند.
خدمات درمانی

ارائه انواع خدمات

مجموعه ایمان هوم کر، خدمات متفاوت زیادی را برای افراد مورد نیاز از جمله بیماران، افراد مسن و کودکان ارائه می دهد که یکی از مهم ترین آن ها خدمات درمانی می باشد. این محموعه با استفاده از تجهیزات مدرن و پزشکی استاندارد، تیم متخصص درمانی مجرب، مشکلات و بیماری های افراد را در منزل و در بهترین شرایط ممکن تحت درمان قرار می دهد و کمک می کند تا این افراد در وضعیت بهبودی کامل قرار بگیرند.