مراقبت-مادر-و-نوزاد

مراقبت های مادر و نوازد

مراقبت مادر و نوزاد پس از تولد یکی از جنبه های حیاتی در بهداشت و مراقبت بهداشتی است. در این دوران باید نیاز عاطفی و فیزیکی مادر و نوزاد را تامین کرد و به آن ها مراقبت و توجه کافی را ارائه داد.
مادر پس از زایمان به مراقبت و استراحت کافی نیاز دارد. تغذیه مناسب، استفاده از مکمل های غذایی مناسب و مراقبت از زخم های جراحی از جمله نکات مهم در این مرحله هستند. همچنین حمایت عاطفی و روانی، مشاوره درباره شیردهی و تغذیه نوزاد، ورزش مناسب و استفاده از محافظت های مناسب نی ز از اهمیت باالیی برخوردار می باشد.

نگهداری کودک در منزل نیازمند توجه و مراقبت ویژه است. در زیر تعدادی از نکات مهم برای نگهداری کودک در منزل آورده شده است:

 1. ایمنی: اطمینان حاصل شود که محیط منزل ایمن برای کودک است. از برق‌ها، پریزها، و اشیاء تیز و خطرناک دوری کنید. استفاده از درب‌ها و بسته‌های ایمنی در دسترس کودک نیز توصیه می‌شود.
 2. تجهیزات: از تجهیزاتی مانند پارک، صندلی نشستن، و صندلی غذا استفاده کنید که برای کودک ایمن و راحت باشند.
 3. تغذیه: مراقبت از تغذیه سالم کودک بسیار مهم است. اطمینان حاصل کنید که غذاهایی که به کودک می‌دهید، مناسب و سالم هستند.
 4. خواب: فضایی آرام و راحت برای خواب کودک فراهم کنید. اطمینان حاصل کنید که تخت و ملحفه کودک مناسب و تمیز است.
 5. توانایی برای مراقبت: اطمینان حاصل شود که شما یا فردی که مراقبت از کودک را بر عهده دارد، دارای توانایی و تجربه لازم برای مراقبت از کودک هستند.
 6. بازی و فعالیت: برای تحرک و سرگرمی کودک، فضایی برای بازی و فعالیت‌های آموزشی فراهم کنید. این امر به توسعه حس هویت و توانایی‌های کودک کمک می‌کند.
 7. مراقبت از بهداشت: همواره به بهداشت و تمیزی کودک توجه کنید، از جمله شستشوی دست‌ها پس از خوردن یا استفاده از دستشویی.
 8. پیشگیری از تصادفات: با آموزش به کودک درباره ایمنی و پیشگیری از تصادفات، از وقوع حوادث ناخوشایند جلوگیری کنید.

خدمات پرستاری

ما در این مجموعه سعی کرده ایم که بهترین تیم را جمع آوری کنیم تا در بحث کیفی جزء بهترین ها باشیم. لوازم استاندارد، آزمایشگاه مجهز، تیم حرفه ای و زمان پاسخ گویی سریع جزء ویژگی های ما در موضوع خدمات پرستاری می باشد. ما تمام خدمات پرستاری مورد نیاز شما را به صورت تمام وقت و با حداکثر کیفیت به شما ارائه می دهیم. همچنین می توانید در 24 ساعت روز و 7 روز هفته روی ما و خدماتمان حساب کنید. ما خدمات پرستاری را برای تمام افراد از جمله کودکان، نوجوانان، جوانان و سالمندان انجام می دهیم.

خدمات-پرستاری

پرستاری سالمندان

قطعا هر چقدر سن افزایش پیدا می کند، مقدار نیاز مراقبت از فرد نیز با افزایش رو به رو می شود. ما در مجموعه ایمان هوم کر، خدمات پرستاری از سالمندان را با حرفه ای ترین و صبور ترین پرستار ها آماده کرده ایم تا شما بتوانید از آن در کمترین زمان ممکن بهره مند شوید. همچنین وسایلی که در این مجموعه موجود است، برای پرستاری از افراد سالمند استاندارد بوده و کاملا بهداشتی می باشد. ما تمام نیاز های یک فرد سالمند را برآورده می کنیم تا در شرایطی مطلوب و ایده آل قرار بگیرد.

ویژگی های این خدمات

پرستاری بیماران

این مجموعه، شرایطی مناسب و مطلوب را در منزل برای افراد بیماری که به مراقبت های ویژه و تخصصی نیاز دارند فراهم می کند تا بیمار احساس نا رضایتی نداشته باشد. این موضوع در درمان بیمار موثر بوده و باعث می شود تا فرد با سرعت بیشتری به شرایط ایده آل و یا حتی بهبودی کامل نزدیک شود. تمام این ها با تیم پرستاری حرفه ای این مجموعه امکان پذیر می باشد.

میانگین سنی کودکان برای پرستاری

پرستاری کودکان

شما می توانید با استفاده از خدمات پرستاری که برای شما فراهم کرده ایم، کودکانی که زیر 15 سال هستند را به ما بسپارید. ما بهترین و راحت ترین شرایط را در منزل برای فرزندان شما برقرار می کنیم و به آن ها کمک می کنیم تا در سریع ترین زمان ممکن، به شرایط سلامتی ایده آل و یا بهبودی کامل نزدیک شوند.

درخواست پرستاری

ما سعی می کنیم تا در کمترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی کنیم.

  سوالات متداول در رابطه با پرستاری

  موضوعاتی که ممکن است برایتان سوال باشد

  چگونه درخواست خدمات پرستاری دهیم؟

  تنها کافی است تا از طریق فرمی که در این صفحه وجود دارد اطلاعات کامل خود را وارد نمایید. سپس ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

  چقدر زمان می برد تا به درخواست پاسخ دهید؟

  به دلیل آمادگی تیم و آماده بودن تجهیزات، رسیدگی به درخواست شما در کمترین زمان انجام می شود.

  در چه شهر های این خدمات را ارائه می دهید؟

  (نا مشخص)